Laboratoriniai tyrimai | Apie mus
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Apie mus

UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ yra 2014 metais įkurta laboratorija. Iki šių dienų laboratorijoje dirba aukščiausią kvalifikaciją ir didelę patirtį turinčių darbuotojų branduolys, kurie ir pradėjo pirmuosius laboratorijos kūrimo ir gyvavimo etapus. Be to, analizuojant rinkos poreikius, standartus ir kitus parametrus, buvo nuspręsta įsigyti tik naują, kokybišką ir modernę laboratorinę įrangą ir matavimo priemones, kurių gamintojai yra plačiai žinomi pasaulyje. Laboratorijoje esanti įranga atitinka Lietuvos ir Europos Sąjungos standartus, turinti patikros bei kalibravimo sertifikatus, liudijimus.

Nuo 2016 metų UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ yra aktyvus Statybos produktų bandymų laboratorijų asociacijos (SPBLA) narys (žr. http://spbla.lt/index.php/company-profile/nariai/).

2017 metais Nacionalinis akreditacijos biuras prie Ūkio ministerijos pripažino, jog UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ atitinka laboratorijos veiklai keliamus reikalavimus, nurodytus darniajame standarte LST EN ISO/IEC 17025:2005 ir kituose taikomuose teisės aktuose bei norminiuose dokumentuose: standartuose, ISO, IEC ir kituose vadovuose, techninėse specifikacijose, direktyvose ar reglamentuose bei privalomo taikymo Nacionalinio akreditacijos biuro ir EA, ILAC, IAF dokumentuose, bei akreditavo UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ atlikti kelių, aerodromų dangų ir kitų eismo zonų paviršių ir konstrukcijų, užpildų, gruntų, mineralinių medžiagų, nesurištųjų ir hidrauliškai surištų mišinių tyrimus/bandymus ir ėminių ėmimą.

2020 metais Nacionalinis akreditacijos biuras prie Ūkio ministerijos dar kartą pripažino, jog UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ atitinka laboratorijos veiklai keliamus reikalavimus, nurodytus darniajame standarte LST EN ISO/IEC 17025:2018 ir kituose taikomuose teisės aktuose bei norminiuose dokumentuose: standartuose, ISO, IEC ir kituose vadovuose, techninėse specifikacijose, direktyvose ar reglamentuose bei privalomo taikymo Nacionalinio akreditacijos biuro ir EA, ILAC, IAF dokumentuose.

Tais pačiais 2020 metais Nacionalinis akreditacijos biuras prie Ūkio ministerijos akreditavo bei suteikė leidimą UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ atlikti bitumo ir bituminių rišiklių bei bituminių mišinių tyrimus/bandymus ir ėminių ėmimą akredituotoje srityje. UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ atliktų akredituotų tyrimų rezultatai pripažįstami ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje.

UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ kiekvienais metais dalyvauja ne tik dvišaliuose ar daugiašaliuose palyginamuosiuose tyrimuose Lietuvoje su pripažintomis ir akredituotomis laboratorijomis, bet ir tarptautiniuose  atliekamų darbų kokybės tikrinimuose/tarplaboratoriniuose palyginamuose (PT/ILC) tyrimuose ir programose,  kuriuose pasiekti rezultatai yra patenkinami ir įrodantys savo, kaip akredituotos laboratorijos, kompetenciją bei sugebėjimą gauti patikimus rezultatus.

UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ veiklos sritis kiekvienais metais tampa platesnė, kadangi laboratorija analizuoja klientų poreikius, taip įsisavindama naujus bandymų bei tyrimų metodus.

Daugiau apie teikiamas paslaugas rasite skiltyje „PASLAUGOS“.