Laboratoriniai tyrimai | Apie mus
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Apie mus

UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ yra 2014 metais įkurta laboratorija. Iki šių dienų laboratorijoje dirba kvalifikuotų ir didelę patirtį turinčių darbuotojų branduolys, kurie ir pradėjo pirmuosius laboratorijos kūrimo ir gyvavimo etapus. Be to, analizuojant rinkos poreikius, standartus ir kitus parametrus, buvo nuspręsta įsigyti tik naują ir kokybišką vokišką, anglišką ir kt. laboratorinę įrangą, kurios gamintojai yra plačiai žinomi pasaulyje. Laboratorijoje esanti įranga atitinka Lietuvos ir Europos Sąjungos standartus, turinti patikros bei kalibravimo sertifikatus, liudijimus.

2017 metais Nacionalinis akreditacijos biuras prie Ūkio ministerijos pripažino, jog UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ atitinka laboratorijos veiklai keliamus reikalavimus, nurodytus darniajame standarte LST EN ISO/IEC 17025 ir kituose taikomuose teisės aktuose bei norminiuose dokumentuose: standartuose, ISO, IEC ir kituose vadovuose, techninėse specifikacijose, direktyvose ar reglamentuose bei privalomo taikymo Nacionalinio akreditacijos biuro ir EA, ILAC, IAF dokumentuose, bei akreditavo UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ atlikti kelio dangos paviršių, užpildų, gruntų, mineralinių medžiagų, nesurištųjų ir hidrauliškai surištų mišinių bandymus ir ėminių ėmimą.

UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ kiekvienais metais dalyvauja ne tik dvišaliuose ar daugiašaliuose palyginamuosiuose tyrimuose Lietuvoje su pripažintomis ir akredituotomis laboratorijomis, bet ir tarptautiniuose  atliekamų darbų kokybės tikrinimuose/tarplaboratoriniuose palyginamuose (PT/ILC) tyrimuose ir programose,  kuriuose pasiekti rezultatai yra patenkinami ir įrodantys savo, kaip akredituotos laboratorijos, kompetenciją bei sugebėjimą gauti patikimus rezultatus.

UAB „LABORATORINIAI TYRIMAI“ veiklos sritis kiekvienais metais tampa platesnė, kadangi laboratorija analizuoja klientų poreikius, taip įsisavindama naujus bandymų bei tyrimų metodus. Šiuo metu laboratorija pajėgi atlikti automobilių kelių, gatvių, aerodromų, įvairios paskirties aikštelių, pėsčiųjų takų ir kitų konstrukcinių elementų sankasų, įvairių pagrindų deformacijos modulio matavimus dinaminiu prietaisu bei statine sija, nustatyti sutankinimo koeficientą ir gruntų tankį, atlikti ėminių paėmimą iš užsakovų statybos objektų, karjerų, gamyklų ar kitų objektų. Be to, laboratorija vykdo savikontrolės tyrimus asfaltbetonio ir asfalto mišinių srityje.

Daugiau apie teikiamas paslaugas rasite skiltyje „PASLAUGOS“.